Tatil dönemi gelmesiyle beraber sevgili dostlarımın da bu konuda soruları başladı. Uygun fiyata kaliteli bir otel söyler misin? Elbette. 2015 yazı Türkiye turizmi için çok parlak bir yıla benzemiyor. Rus turistlerde ki kaygı verici azalma Alanya başta olmak üzere bir çok bölgeyi huzursuz ediyor. Fakat; Türk turistler için bu durum kaygı doğurduğu söylenemez. Son 10 yılın en uygun tatilini yapmaya hazır olabilirsiniz. Sektör neredeyse %30 uygun fiyatlarla rezervasyon dönemlerini açtılar.

greenbeach

En uygun fiyatlı otel, yeni açılan otel olduğunu söylesem yanlış söylemiş olmam. Bu sene yeni açılan oteller arasında uygun fiyatlara tatil yapabileceğiniz başlıca oteller var.

https://twitter.com/tatilucuz  (Bilgi)

Yukarıda ki bağlantı sayesinde her gün paylaşılan uygun fiyatlı otelleri görmek mümkün. Bu sayede güncel olarak uygun fiyatlı otelleri yakalamak mümkün. Daha fazlası için tek tek acentaların web sayfasını “Tatil” diye aratıp kontrol etmelisiniz. Çünkü; her acenta da uygun fiyatta olan otel değişmekte veya her gün fiyatlar değişmektedir. Bu değişimin temelinde otelin doluluk oranı yattığı belirtilebilir.

2015 yılı yaz dönemi için her hangi bir tur operatöründe maalesef çalışmıyorum. Bu sebepten hem indirim, hem rezervasyon noktasında yardımcı olabildiğim pek söylenemez. Fakat acenta kar marjları çok ciddi oranda değildir. İndirim oranları da çok beklendiği düzeyde olmuyor. En kesini uygun fiyatlı bir otel bulmakta yatmaktadır. Bunun içinde belirttiğim gibi Twitter üzerinden paylaşılan otelleri inceleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google, Turizm0 CommentsViews: 37

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…