Halı Yıkama sektörüne giren bir arkadaşımın bugün iş yerini dolaştım gerçek anlamda profesyonel ve kurumsal bir yapı içerisinde bir halı yıkama fabrikası kurmuş gibi görünmekte. Bende İstanbul’da her sene farklı firma ile çalışmak zorunda kalıyordum çünkü her firmada sorun yaşıyordum. Firmalar kurumsallık içinde olmadan sadece günü kurtarmak amacı ile hareket etmekteydiler. Oysa arkadaşımın açmış olduğu halı yıkama fabrikası gördüğüm kadarıyla müşteri odaklı çalışma yürütmekte. Kurmuş olduğu bir çağrı merkezi ile sürekli olarak müşterilerine bilgi vermektedir. Aynı zamanda son teknoloji yıkama, sıkma, toz alma ve kurutma makineleri mevcut.

banner1

Daha Fazla Bilgi İçin : Kale Halı Yıkama

Kale halı yıkama olarak isimlendirmiş olduğu halı yıkama fabrikası ismine yakışır bir çalışma sistemi yürütmektedir. Aynı zamanda İstanbul’da geniş bir ücretsiz servis ağına sahip olan fabrikayı sizlere kesinlik ile öneriyorum. Bunu arkadaşımın fabrikası olarak yaptığımı düşünmeyin kesinlik ile kalite ve profesyonellik  ile hizmet alacağınızdan emin olduğum için yapmaktayım. Kale halı yıkama sadece halılarınızı da yıkamıyor aynı zamanda koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetleri de mevcuttur. Kale İstanbul halı yıkama fabrikasına 0212 909 32 64  nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Son olarak çalıştığı bölgeler İstanbul’un tamamına yakınıdır. Bu nedenle İstanbul’da iseniz kale halı yıkama fabrikasından ücretsiz olarak servis isteye bilirsiniz. Halılarınızı 3,4,5 günlük süreler içerisinde teslim etmektedirler.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 36

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…