Haber Tatil – habertatil.net

Tem 21st, 2008 | By | Category: Projeler, Site tanıtımları

Turkey Tour  Çalışması  - Turkeytour.Org

Turizm sektörü ile alakalı olarak bir çok site açıldı hepsi genel olarak turizm beldelerini tanıtmak ve onlar hakkında bilgi vermek içindi. Otel Forum ile Turizm sektöründe ki Oteller incelenip onlar hakkında bilgileri Otel ziyaretcilerinden ögrenmesi için açıldı. Tatilde.org Tatil Blog ile tarafsız şekilde Turizm sektöründe ki Tatil haberlerine ulaştınız. En son açılan habertatil.net ile Haberin şeklini Tatil ve Turizm sektörü olarak belirledik. İnternet alanında Tatil kategorisine çok fazla yatırım yapmaya başladık. Seri Blog ve Forum ‘dan sonra son sitesini Haber sitesi olarak Tatilcileri bilgilendirmek için açtı. 2009 yılında Tatil, Otel ve Turizm alanlarında yüzbinlerce kişiye ulaşabilmek için sağlam çalışmalar içerisinde.

Haber Tatil sitesine giriş için : www.habertatil.net linkini kullanabilirsiniz. Son dakika Turimz haberlerini sitenize eklemek için Sitene Haber Ekle linkini kullanınız.

2 comments
Leave a comment »

  1. Samsun avea bayiinden(bıyıkoğlu tic) kampanyalı tel. aldık, çalışan arkadaş bize yalan yalnış bilgiler verdi ve tel. arızalı çıktı, o adi telefonu da tüketici hakları sayesinde kurtardım. Daha sonra 500 ytl de ceza ödemek zorunda bıraktılar. satış yapana kadar iyilerdi, daha sonra gittik ve o arkadaş ordan ayrılmış ve yüzümüze bile bakmadılar. O kadar şikayet ettiğim halde avea bir kere bana geri dönmedi, Allah hepsinin bin belasını versin, benim çatımdan da uzak yerde versin. Reklamlarını gördükçe üzülüyorum kimbilir daha kaç kişinin canı yanacak.

  2. Çevremde pek fazla avea lı bırakmadım avealı hiç kimseyi aramıyorum ve aldırmıyorum da yemin olsun bedava verseler almam, müşteri memnuniyeti 0. Böyle bir firma olamaz arkadaşlar, o kadar çok yere yazdım şikayette bulundum ki bir kere avea arayıp da sormadı ki şikayetiniz nedir.

Leave Comment