Bir dönem tüm İnternet’i kaplayan Ukash olayından sonra günümüzde “Ukash” çalışmalarını dondurdu. Neden Ukash firması satışlarını dondurdu bilemiyorum fakat artık Ukash kodlar pek bir işe yaramıyor. Firmanın bu yokluğunda sektöre yeni bir çok oyuncu girdi. Bunlardan bir tanesi de “Paykasa” olarak geçmektedir. Araştırmalara göre bunlardan en güçlü temellere ve sisteme sahip olanda Paykasa olarak görünüyor.

Paykasa Türkiye web adresi ise www.paykasa.web.tr olarak belirlenmiş. Güvenilir bir yerden PayKasa satın almak için ilgili adresi kullanmaya çalışın.

paykasa-logo

20 Euro Paykasa Kart bedeli araştırmalarıma göre 70 TL civarında. Tabi bu kur 2015 Aralık ayına göre. İleri dönemlerde elbette değişecektir fakat bu rakamlarında çokta dışına çıkmayacaktır. Paykasa Kart alımları yaparken bu tarz fiyatlandırmalara dikkat edin.

Adwords Vermek Yasak Değil?

Ukash’ta Adwords reklamları yasaktı. Fakat; Paykasa’da durum farklı. Bir yasaktan bahsetmek zor. Herkes dilediği gibi reklamları Google Adwords üzerinden verebilmekteler. En azından durum şuanlık bu şekilde. Elbette ileri dönemlerde bir yasakta gelebilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google0 CommentsViews: 39

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…