Yakın zamanda açılan ve hızlı bir şekilde listeleme çalışmalarına başlayan Gelinlik.org, ülkemizin gelinlik ile ilgili tüm gündemi ve mağaza rehberini takipçileri ile paylaşıyor. Gelinlik ve Organizasyon portalı Gelinlik.org alışılmışın dışında başlangıç noktasını İstanbul değil, Ankara olarak belirledi. İlk hedefleri Ankara’da evlenecek çiftlerimiz için tüm firmaları listelemek.

Ankara Gelinlik Mağazaları Rehberi

Ankara’da hızlı bir şekilde listeleme çalışmasına başlayan Gelinlik.org üzerinden Ankara Gelinlik sayfasında listelenen mağazalara ulaşabilirsiniz.

Sadece Ankara olarak değil Aksaray Gelinlik Mağazaları listesine de sitelerinden ulaşmak mümkün. Hedeflenen ilk nokta İç Anadolu Bölgesi tüm düğün firmaları olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. İşin aslı ilgili doğru firmaları bulup doğru bilgilerle listelemek oldukça zaman alan ve enerji isteyen bir husus. Fakat; Gelinlik.org ekibi olarak bu zor süreçte bazı kritik yenilikler katarak süreci geliştirmek istiyoruz.

Süreç Zor ve ve Enerji İstiyor

Gelinlik seçimi bir gelin adayı için hayatındaki en kritik bir kaç olaydan birisidir. Bunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru gelinliği bulmak için izledikleri tüm süreci saniye saniye çıkarttık. Bu süreçte geliştirmekte olduğumuz yapay zeka sistemi Gelinlik.org üzerinde kullanılabilir halde olacaktır.

İlgili doğru firmaları listemek için harcadığımız enerji çok fazla ve alt yapımızı ise devamlı değiştiriyoruz. Sonuç itibariyle bizim işimiz Düğün Alışverişleri üzerinedir. En doğru ve en iyi kampanyaları ise atlamadan ziyaretçilerimizle paylaşmak niyetindeyiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, İstanbul0 CommentsViews: 87

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…