Facebook Sayfasından Para Nasıl Kazanılır?

Kas 19th, 2012 | By | Category: Bilgisayar

Dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi ünvanını alan Facebook üzerinden yüzbinlerce hayran sayfası bulunuyor. Peki hayran sayfası olanlar ne türlü yöntemlerle bu sayfalarından geri dönüşümler elde edebilir ve para kazanabilirler. Kısıtlı bir aktivite sunan Facebook hayran sayfalarında en büyük reklam hacmini ücretli bağlantı oluşturmaktadır. Yakın bir dostumun iştirakıyla reklam pörtfeyi içerisine aldığı Facebook sayfalarından para kazanma yöntemini şimdi tüm isteyen Facebook sayfa sahipleri kullanabilmektedir.

Peki Facebook’tan Nasıl Para Kazanacaksınız?

Öncelikle bir Facebook sayfaız olması gerekmektedir. Kendinize ilgilenebileceğiniz alanla alakalı bir Facebook sayfası açarak başlayabilirsiniz. Facebook sayfasını açmak için buradaki bağlantı size yardımcı olacaktır. Facebook sayfanız var ise bu kısımı atlayıp direk reklam veren firmanın uygulamasıyla iletişime geçebilirsiniz. Facebook sayfa sahiplerinin gelir elde edebilecekleri uygulamanın yer aldığı firma ZNZ Reklam Ağı bünyesine sizde katılabilirsiniz.

Reklam ağı içerisinde yer almak için ilk önce kendinize üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizide buradaki kısımdan başlatabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde üyelik oluşturduktan sonra kanal ekleyebilir ve bu kanal aracılığıyla size verilen bağlantıyı sayfanızda paylaşarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Facebook’tan Yüksek Paralar Kazanmak

Reklam ağı reklam verenleri ve reklam alanları arasındaki kazanç dengesini yüzlerce kriteri baz alarak reklam veren için maksimum derecede tutmayı başarmış. Şaşırtıcı bir oranla tıklama başına oranlaması 0.12 TL gibi bir fiyata rastgelmektedir. Bu muhteşem rakam ile 100 tıklama karşılığında 12 TL kazanmış olmak gereklidir.

facebook-para

Facebook üzerine reklam verenlerin her geçen gün artışıyla beraber bu ücretlendirmenin yukarılara çıkacağı aşikar. Hala yüzbinlerce facebook hayranınız var ve bu hayranlardan her hangi bir ücret kazanamadığınızı düşünüyorsanız ZNZ Ads ile tanışmanınızın zamanı gelmiş demektir.

Tags:

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
erkanBu Çok Komik LaOğulcan DemirAhmet Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Ben kaydoldum sonra ne yapacağız.

Oğulcan Demir
Ziyaretçi
Oğulcan Demir

Üye oldum fakat locked hatası var çözemedim hala, yardım edermisiniz ?

Bu Çok Komik La
Ziyaretçi

facebook para Kazanma

Bu Çok Komik La
Ziyaretçi

lütfen bana facebook ta para kazanmak isterim

erkan
Ziyaretçi
erkan

merhaba 12 bin kişilik tekstil iş ilanlari sayfama reklam almak istiyorum ne yapabilirim yardimcı olabilirmisinz.