İnternet’ten güvenle Astropay satın almak isteyenler için eastropay.com web sitesini yayınladı. EAstropay çalışmasının arkasında ise uzun süredir başarılı ve güvenilir çalışmalar yapan “Epay” firması var. Güvence olarak Epay’a dayanan müşteri hizmetleri prensipli ve sistematik şekilde çalışıyor.

Epay Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Epay Astropay” grubunun temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bu hususta tüm bildiklerini kullandıklarına eminim. %100 müşteri memnuniyeti temel ilkeleri olmasından ötürü sadece satış değil, satış sonrası içinde bir destek anlayışına sahipler. Müşteri Hizmetleri sayfasında bu konuda bir çok önemli birikim mevcut.

astropay-kart

Astropay Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Astropay geleceğin ödeme yöntemlerinden birisi sanal para birimi diyebiliriz. Kredi kartı gibi numarala sahip kartı alışveriş sitesine yüklersiniz. Yüklediğiniz karta tanımlı mebla ilgili alışveriş sitesine geçer. Bu alışveriş siteleri arasında Skype, Lol gibi dünyaca ünlü sitelerde vardır.

Genelde güvenlik acısından tercih edilir. Çünkü; bazı yurtdışı merkezli sitelere ödeme yapmak o kadar güvenilir olmayabilir. Nitekim kart bilgilerinizi kayıt ederek sık sık küçük meblalarda ödemeler çekebilirler. Bu durumlardan korunmanın en güzel yolu ise Astropay veya Paykasa gibi kartlar satın almanızdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 50

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…