CPM Grup İle Ankara Digitürk Abone Olun

Eki 27th, 2015 | By | Category: Ekonomi, Tavsiye Ediyorum

Ankara’da Digitürk aboneliği başlatmak isteyenler için ufak bir yazıyı kaleme alayım istedim. Ankara’nın hangi semtinde olursanız olun CPM Grup‘u arayıp anında hızlı şekilde Digitürk kurulum sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk’ün bu sene ciddi bir atağa kalktı ve yeni aboneler içinde ciddi indirimlere gitti.

Ankara’da Digitürk Abonesi Olmak İçin Ne Yapmalı?

Öncelikle Digitürk ile ilgili bilgilenmek için yandaki bağlantıyı takip ederek bilgilendirmeler alabilirsiniz. Ankara‘da abone olmak için karar verdiyseniz öncelikle 0 (312) 389 2 389 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

dtlogo

Ankara’da abonelik için web üzerinden form göndererek üyeliğinizi başlatmak için Ankara Digitürk bağlantısını takip ederek ilgili başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda ilgili web sayfasında Digitürk kapsamındaki kanallar ve bu kanalların fiyatları gibi bilgiler, kanalların hangi yayınları kapsadığını da öğrenmeniz mümkün.

One comment
Leave a comment »

  1. […] Grup ile tanışmamız ise Tahir Dinç tarafından kaleme alınan Cpm Grup yazısı ile ulaştık. Web sayfasında Dinç, bir çok önemli bilgiyi paylaşmış. Bu bilgilere bir […]

Leave Comment