Bu konuda oldukça fazla soru geliyor. Ülkemizde yakın bir zamana kadar Bay / Bayan ayrı havuzlu oteller ve Alkolsüz herşey dahil hizmet veren oteller yok denecek kadar azdı. Olanlarda inanılmaz yüksek rakamlar talep ediyorlardı. Günümüzde durum değişmişe benziyor. Şimdi ayrı havuzlu ve alkolsüz otel alternatif biraz var diyebiliriz. Peki bu oteller arasından hangisini seçeceğiz?

Bu konuda ufak bir liste yayınlayayım istedim. Otel tavsiyesi ile ilgili sıklıkla gelen sorulara da böylecede cevap vermiş oluruz.

Mahidevran Hotel Bodrum

Otel bu sene “Muhafazakar Tatil Oteli” yapısına geçti. Bu sebeple fiyatı oldukça düşük ve fiyat / kalite dengesinde bir tatil sunuyor.

sahsultan-bodrum

Otelin en sevdiği yanı mimarisi diyebiliriz. Kendi özel plajı sayesinde Bay / bayan ayrı plaj imkanı da sunabiliyor. Muhafazakar tatil oteli olarak oldukça güzel bir alternatif olarak duruyor. Sadece Türk değil dünyanın bir çok farklı yerinden tatilci bulmak mümkün.

Mahidevran Hotel Ölüdeniz

Listemde ikinci sırayı verdiğim otelde bu sene Muhafazakar Tatil otelleri arasına katılan otellerden birisidir. Otelde tam olarak bildiğim kadarıyla 4 ayrı havuz bulunuyor. Bu havuzlar arasında bay / bayan ayrı havuzları da mevcut. Yine alkolsüz şekilde Herşey Dahil konseptinde hizmet verir.

mahidevran-hotel

Manzarası, dinlendirici atmosferi sayesinde otel Fethiye civarında tatil yapacaklar için alternatifsiz diyebiliriz. Kendi atmosferine sahip otelde, bu sene yapacağını tatili unutamayacaksınız.

A’la Park Hotel Alanya

İncekum’da bulunan ve 3. sırada yer verdiğim otel diğer 2 otelde bulamayacağınız bir orman atmosferini de sizlere sunuyor. İncekum’un eşsiz manzarası da yine A’la Park Hotel’de misafirlerini beklediğini belirtebiliriz.

alaparkhotel

Yine Bay / Bayan havuzları ayrı olup, Alkolsüz Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Hala karar vermediyseniz ve hangi otele gideceğiniz konusunda kararsızsanız Otelkolik.com ‘da yer alan İslami Muhafazakar Tatil Otelleri sayfasına göz atabilirsiniz. Orada onlarca tatil oteli sizleri beklemektedir. Burada tavsiye listesinde bahsettiğim bildiğim kadarıyla 3’ün de de “Bay / Bayan Ayrı Plaj” yer almaktadır. Yine de rezervasyon yapım aşamasında otel yetkililerine plaj konusunda soru sorarak en doğru bilgiyi kendilerinden öğrenebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 63

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…