Aksaray’ın dijitalleşme yolunda önemli bir portal devreye giriyor. Tüm Türkiye’yi çalışma masalarının üzerine koysalar da Aksaray elbette Gelinlik.org ‘un başlangıç şehri ve doğal merkezi konumuna sahip. Ankara’da Gelinlik, İstanbul’da düğün salonları konusunda önemli bir arşiv rehber olmak yolunda ilerliyorlar.

Aksaray Düğün Paketleri

Aksaray’da mobilya konusunda önemli bir eksiklik olan “Düğün Paketlerinin” paylaşımında ki eksiklikle yola çıkan Gelinlik.org ekibi, Aksaray’da hizmet veren Mobilya Mağazaları listesini oluşturarak düğün paketlerini yıl yıl paylaşmak niyetindeler.

Aksaray Mobilya Mağazaları

Yol tarifi, fotoğraf ve düğün paketleri gibi hizmet alanlarını içerisine alan Gelinlik.org Aksaray Mobilyacıları sayfasında liste halinde mağazalara ulaşılabilir. Yorum ve açıklamaların yer aldığı firma detay sayfasında mağazalarla ilgili bir çok önemli bilgilerde bulunuyor.

Düğün Forumları ile tartışma ortamı oluşturmaktalar ve insanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Aynı zamanda “Soru Sor” etkinliği ile Düğün Uzmanı kadrosuyla yeni evlenmek üzere olan çiftlere yardımcı olmaktalar. Projenin ilerleyen zamanlarda geleceği önemli bir nokta mevcut. Türkiye çapında düğün rehberi olma özelliğidir. Bu konuda ciddi bir kadroya sahipler ve her gün ilerleyişleri devam ediyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, İstanbul0 CommentsViews: 81

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…